Harmonizace čaker v solné jeskyni

Harmonizační cvičení v solné jeskyni

Tato služba byla zrušena.

 

Harmonizace čaker je proces, při kterém pomáháte otevřít své čakry tak, aby jimi mohla dostatečně proudit energie a Váš život se stal harmonickým a šťastným. Harmonizace čaker je možná několika různými způsoby. Můžete poslouchat hudbu a harmonizovat pomocí barev spojených s jednotlivými čakrami, absolvovat reiki, meditovat, prodýchávat, procvičovat.

 

Při harmonizačním cvičení dochází k rozproudění energie v těle. Propojení cvičení s pobytem v solné jeskyni je jedinečnou terapií, která nám nabízí možnosti, jak zesílit účinky tohoto cvičení, a žít tak ve zdraví a v harmonii. Podporuje přirozený, zdravý tělesný vývoj a vyrovnává negativní vlivy zvenčí.

 

Okamžitý efekt minerálů ve vzduchu, zejména brómu, hořčíku a draslíku, má pozitivní vliv na dobrou náladu, dýchací cesty, astma, alergie, nervový systém, harmonii a pročištění celého těla.

 

Cvičení v solné jeskyni je určené všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví.

Všem lidem je prospěšné jako prevence.

 

Podrobnější popis cvičení:

7 lotosových květů – Cvičení 7 lotosových květů a jejich uzdravující síla

Harmonizace, oživení a odstranění blokád čaker.

 

7 lotosových květů pomáhá lidem, aby pro své obšťastnění, zachování života a omlazení využili mystickou životní sílu, kterou dostali do vínku.

 

Prováděním cvičení 7 lotosových květů člověk dosáhne toho, že duch, který je nejvyšším vývojovým stupněm energie, proudí vědoměji celým tělem. Stejně jako krev přepravuje kyslík, dopravuje duch životní sílu. V tom spočívá tajemství oživování a zachovávání zdravého těla.

 

Cvičení protahuje vazy a šlachy, mobilizuje klouby, povzbuzuje krevní oběh, povzbuzuje a prohlubuje dýchání a aktivuje ducha i duši.

 

Otevřením po sobě následujících 7 lotosových květů, které cíleně působí na 7 čaker lidského těla, se vytváří spojení s vesmírem.

 

U cvičení 7 lotosových květů rozlišujeme mezi mužkostí a ženskostí, protože cvičení probouzí různé energetické síly. Živá, jasná životní síla muže představuje zdroj života,

klidná, temná, tajemná síla ženy představuje přístupnost a citlivost.

 

Tělo je sídlem naší duše, je naším nejcennějším majetkem a jako s takovým bychom s ním měli také zacházet.

 

 

 

 

 

 

 

© AWA Relaxační centrum Brno, fotoepilace, masáže, solná jeskyně, TianDe, meditace, EEG biofeedback