Hana Laichmanová – terapeut

PROFIL

 

Jmenuji se Hana Laichmanová a jsem ročník 1957, narodila jsem se a stále žiji v Brně.

Původním vzděláním jsem knihkupec, dál sem studovala pedagogiku a v tomto oboru pár let pracovala. Poněkud alternativní pohled na svět se u mě projevil otevřením prodejny a bistra se zdravou výživou Natura Viva, kde jsem se realizovala 15 let a získala mnoho zkušeností s fungováním lidského těla i psychiky. Tento podnikatelský směr jsem završila otevřením vegetariánské restaurace Na cestě. Ta už, bohužel, neexistuje díky změně majitele paláce Padowetz. Změny se děly i v mém životě a vyústily v mé současné zaměření na terapie metodou rodinných konstelací a Voice dialogu spolu s astrologií a homeopatií.

rodinnými konstelacemi jsem se seznámila v roce 2004 a několik let této metody využívala k harmonizaci svého rodinného systému. Výcvikem jsem prošla u pana Radima Resse – konstelace traumatu a studium metody Voice dialog. U paní Jitky Jurdinové jsem se učila rodinným konstelacím v kombinaci s astrologií. Astrologií jsem se začala zabývat u pana Pavla Turnovského už před 20 lety a stále ji používám jako velmi výstižný a hluboký pohled na osobnost člověka. V současné době navštěvuji homeopatickou fakultu pana Aleše Sušického v Brně a objevuji další velmi účinný způsob jak harmonizovat lidské tělo i duši.

Mimo tyto hlavní studijní směry jsem absolvovala řadu seminářů a meditačních setkání a výcviků a stále se učím novým technikám k prohloubení sebe sama i mé práce.

Mimo své terapeutické služby pořádám výlety na silová místa a semináře, kde spojuji vše co umím a co právě objevuji a prožívám.

Další informace: Hana Laichmanová/Syslová, tel. 777 551 849

Kontakt

AWA relaxační centrum, prodejna zdravé výživy

RAZAT STYLE CZ, spol. s r. o.

Orlí 16, 1. patro                      Dům u Kamenné panny
602 00 Brno

Tel.: 542 222 220, 731 430 393


E-mail:
info@awarelaxcentrum.cz

www.awashop.cz

REZERVACE MÍST
tel.: 542 222 220, 731 430 393

3D prohlídka


Otevírací doba:

Po–pá: od 9 do 18:00 hodin
So, Ne: ZAVŘENO

 

Bezdrátové připojení ZDARMA

Masáže s Ilmírou

Ilmira

Tel.: 775 919 101

Elis dance sport

© AWA Relaxační centrum Brno, fotoepilace, masáže, solná jeskyně, TianDe, meditace, EEG biofeedback