Kosmetický laser

Kosmetický biostimulační panoramatický laser LASOCARE

Co je Biostimulační laser?

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi v podobě čistoty a brilance, které v přírodě nenajdeme. Působí na buněčné struktury nenásilným způsobem. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře využít právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Jaké jsou možnosti Biostimulačního laseru v estetické kosmetice?

Účinek světla generovaný nízkovýkonným laserem má čtyři oblasti:

 • imunostimulace – zvýšení obranyschopnosti organismu,
 • analgezie – potlačení lokální bolesti, analgetický (proti bolesti)
 • protizánětlivost (antiflogistika), hojení zánětů
 • regenerace – biostimulace, obnovení tkáně buněk nebo její funkčnosti

 V kosmetologii pracujeme s posledně zmíněnou oblastí, kde využíváme bio stimulační efekt na znovuobnovení mladistvého vzhledu a funkce pleti – povadlá pleť s vráskami, jizvy, strie, poruchy hydratace, popáleniny. Třetí oblasti proti zánětlivé – např. AKNÉ. Druhou oblast ponecháváme lékařům a první oblast s úspěchem využíváme u OPARŮ (herpes).

Laser je dnes společně s Diamantovou dermabrazí, pulzním světlem (IPL) a ultrazvukovou špachtlí nadstandardem na poli kosmetologie. Špičkové kosmetičky s vývojem inovativních technologií zařazují ošetření laserem společně s dalšími přístroji do klasických služeb jako je vyhlazení vrásek, projasnění obličeje, depilace voskem, čištění pleti, permanentní make up, atd. Laser umožňuje zklidnit začervenání pleti po různých ošetřeních.

 

Jak se používá panoramatický bio stimulační laser  v praxi?

Aplikaci metody LASOCARE má dvě fáze:

Aktivační – aplikace Biostimulačního laseru.

Každodenní večerní ošetření laserovým gelem doma.

Paprsek generovaný laserem je světlo se zvláštními vlastnostmi, které povzbuzují metabolismus buňky. Průchodem světla buňkou se zvyšuje propustnost membrán, tím dojde k účinnější výživě a snadnějšímu dělení buněk. Důležité je, aby paprsek laseru dopadal kolmo na povrch ošetřované plochy.

Aktivace laserového gelu v kosmetickém salónu

Důkladně očistíme ošetřovanou oblast, mírně navlhčíme a důkladně vmasírujeme laserový gel do hloubky. Laserový gel aktivujeme laserovým světlem po dobu 7–20 min v závislosti na diagnóze a poté kosmetička pokračuje ve standardním kosmetickém ošetření (nanesení pleťové masky či výživného hydratačního krému).

Co se při tom děje?  LACTOFERRIN – OSVĚDČENÁ ANTIOXIDAČNÍ OCHRANA ORGANIsMU PROTI STÁRNUTÍ.

V první fázi je aktivován enzym LAKTOFERRIN, který spotřebovává ionty železa a tím brání v rozmnožování kožních bakterií, které následně zanikají (využívá se např. pro AKNÉ).

V druhé fázi LAKTOPEROXIDÁZA, což je enzym, který hydratuje, aktivuje a prokysličuje jednotlivé vrstvy kůže a tím přirozeným způsobem harmonizuje kyslíkový dluh. Výsledkem je vypnutá omlazená pleť.

Enzym LACTOFERRIN se aktivuje červeným laserovým světlem určité vlnové délky a tento enzym předá světelnou energii druhému enzymu LACTOPEROXIDÁZE, která následně produkuje vodu, kyslík a CO2. Tímto procesem dochází k výše zmíněnému vyrovnání "KYSLÍKOVÉHO DLUHU" a zpevňování kolagenových vláken. Výše popsaný proces působení enzymů na laserové světlo je dokončen efekt vymizení drobných VRÁSEK, zpevnění povrchu kůže, AKNÉ A ZMENŠENÍ HLOUBKY VELKÝCH VRÁSEK.

První výsledky jsou pozorovatelné již po PRVNÍ APLIKACI biostimulačního LASEROVÉHO OŠETŘENÍ!!!

Proč používat doma laserový gel?

Domácí použití laserového Basic gelu každých 24 hodin večer (po očištění pleti vpravíme pravidelným denním vmasírováním několika kapek gelu a udržíme omlazovací efekt po celý měsíc) je nutná podmínka pro komplexní Biostimulační efekt laserovým ošetřením.

Je ošetření Biostimulačním panoramatickým laserem bolestivé?

Není! Pouze pro fotocitlivé osoby může být ošetření laserem nepříjemné, přestože jsou oči chráněny speciálními brýlemi!

 Co klienti nejvíce žádají při ošetření panoramatickým laserem?

 • Vrásky, regenerace a ochablá pleť – jedno z nejfrekventovanějších ošetření. Laser pomáhá ke zlepšení stavu pokožky, k její větší elasticitě a pružnosti. Pleť se celkově zharmonizuje, vypne se, zlepší se její vzhled a dojde k odstranění menších nedostatků. Záleží na stavu pleti klientky? Ano, mladší a udržované pleti postačuje pouze 1 x měsíčně laserové ošetření a laserový gel s pravidelnou domácí péčí jedenkrát denně večer. V případě, že se objevují vrásky a ochablá pleť, nebo chcete ošetřit stávající vrásky doporučujeme 10 aplikací Panoramatického laseru  v průběhu 30 dní v kombinaci s Laserovým gelem, který aplikujete po uvedenou dobu běžným způsobem doma (pravidelně denně večer).
 • Akné – jeden z nejobvyklejších kosmetických problémů. Laser přispívá k efektivnímu hojení pustulek a zánětlivých papulek již po několika aplikacích. Reakce pleti u lehčích forem AKNÉ na Biostimulační laser je ve většině případů viditelná a rychlá, u těžších forem je potřeba delší péče. Doporučujeme  laserový BASIC gel a 10 aplikací laserem.
 • Strie a drobné jizvy
 • Celulitida

Jak často absolvovat ošetření pleti Panoramatickým laserem?

Doporučuje 2–3 aplikace panoramatickým laserem těsně po sobě a potom 2 x týdně do vyčerpání 10 aplikací, tento počet je doporučen pro odstranění VRÁSEK i AKNÉ !!! Účinnost a efektivita ošetření  LASEREM spočívá v opakování, které přináší požadovaný efekt!!! Je možné pokud je pleť hodně zanedbaná (např. u kuřaček) i intenzívní kůra každý den!

 

Kup permanentku na VRÁSKY 10 aplikací Bio stimulačním laserem včetně speciálního laserového gelu, který dostanete jako dárek!!!

Kup permanentku na AKNÉ 10 aplikací Bio stimulačním laserem včetně speciálního laserového gelu, který dostanete jako dárek!!!

 

Seznam využití Panoramatického laseru v kosmetologii:

 • akné, jizvičky po akné, opar, lišej, ekzém
 • vrásky, ochablá pleť, regenerace pleťi
 • zklidnění pokožky po depilaci
 • poruchy pigmentace
 • kuperóza – popraskané žilky, žilní stěny
 • omrzliny, opruzeniny, hematomy, poleptání, proleženiny
 • keloidní jizvy
 • alopecie – stimulace růstu vlasů a  jejich regenerace (u žen)
 • regenerace nehtových lůžek
 • celulitida
 • jizvy a odstranění strií
 • biostimulace pleti

Seznam speciální laserové kosmetiky:

Laserový gel Lasocare BASIC

Lasocare SMARAGD s kmenovými buňkami

 

V kosmetických salónech se používá ruční tužková sonda, která je určena na aplikaci u  oparů, očního okolí, po depilaci horního rtu, na jizvy atd. U větších ploch používáme ruční scanner, který má 6 diod a používá se na dekolt, ruce, celý obličej, akné na zádech atd. Špičku tvoří panoramatický optický laserový scanner s dvanácti diodami. Při ošetření  velkých ploch (např. obličej, krk, dekolt a oblast poprsí nebo celá záda) . Panoramatickým laserem  vzniká synergický efekt, kdy spontánní reakce ozařované tkáně se násobí a zvyšuje se blahodárný účinek.

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • zvýšená nebo snížená činnost štítné žlázy

 

Laserová poradna, více...

Kontakt

AWA relaxační centrum, prodejna zdravé výživy

RAZAT STYLE CZ, spol. s r. o.

Orlí 16, 1. patro                      Dům u Kamenné panny
602 00 Brno

Tel.: 542 222 220, 731 430 393


E-mail:
info@awarelaxcentrum.cz

www.awashop.cz

REZERVACE MÍST
tel.: 542 222 220, 731 430 393

3D prohlídka


Otevírací doba:

Prázdniny od 1.7. do :31.8.
Po - Pá 9:00 - 17:00

V termínu od 1.9. do 30.6. platí následující:

Po  - Pá:  9:00 - 18:00
So, Ne: ZAVŘENO

 

Bezdrátové připojení ZDARMA

Elis dance sport

© AWA Relaxační centrum Brno, fotoepilace, masáže, solná jeskyně, TianDe, meditace, EEG biofeedback