Relaxační masáž s použitím aromaterapie

Relaxační masáž s použitím aromaterapie

Upozornění: Tuto masáž již v našem centru nenabízíme. Děkujeme za pochopení.

 

Aromaterapie je unikátní metoda, která se úspěšně kombinuje s dotykovou terapií. Masáž  má relaxační účinky jak psychické, tak i mentální. Jakákoli terapie, která je skutečně relaxační, působí proti negativním vlivům stresů. Kombinace masáže s použitím esenciálních, éterických olejů tak vytváří terapii nejen speciální, ale i vysoce efektivní.  Jde o jemnou dotykovou terapii, která se snaží navodit relaxaci, zvýšit energii, zmírnit vlivy stresu a napomáhá najít ztracenou duševní a fyzickou rovnováhu. Pracuje v souladu se silami přírody, nikoliv proti nim, a proto v sobě nese skutečnou schopnost léčení. Pro naše masáže používáme tyto éterické oleje:

 

Eukalyptus

Povzbuzuje, osvěžuje, má antiseptické (zamezuje nákaze mikroby) účinky, prevence nachlazení. Prokrvuje kůži, podporuje proces hojení, působí analgeticky (snižuje bolest). Zmirňuje svalové a revmatické bolesti.


Levandule 

Působí proti depresi, nespavosti, uklidňuje, odstraňuje nervové napětí, bolest hlavy, je antiseptický, regeneruje buňky pokožky, při ekzémech.


Máta peprná

Účinky – antiseptické, protizánětlivé, osvěžuje, chladí i prokrvuje pokožku. Vhodný při bolestech kloubů.

 

Skořicová kůra

Stimuluje, povzbuzuje, prokrvuje pokožku. Prevence nachlazení, podpora trávení, antiseptický.

 

Smrkové jehličí

Je antiseptické, podporuje dýchací ústrojí, rozpouští žlučové kameny, prevence chřipek.


Tymián

Působí výrazně antisepticky, dezinfekčně a zvyšuje obranyschopnost organismu (vysoký obsah thymolu). Je vhodný na zánětlivou pokožku (akné).

 

SHIATSU masáž

 

© AWA Relaxační centrum Brno, fotoepilace, masáže, solná jeskyně, TianDe, meditace, EEG biofeedback